Šanovská desítka

neděle 12. května 2024

Desítka se vrací v plné síle a zve všechny vášnivé sportovce, kteří touží po vzrušení a výzvě výběhnout na trať dlouhou od sta metrů až po magických deset kilometrů.
Datum 12. května 2024 se tak stane dnem, kdy se spojíte s běžeckou komunitou v prostředí nádherného obecního hřiště.
Startujte podle kategorii od 9:30 a okusíte atmosféru, která pulzuje vzrušením a odhodláním ke každému kroku.

Pořádá Tělovýchovná jednota Sokol Šanov s pečlivostí a láskou k běhu.
Mgr. Aneta Reischlová, váš hlavní kontakt, je zde pro vás s radostí odpovědět na vaše dotazy a sdílet s vámi nadšení pro tento sport.

Všechno toto nezapomenutelné běžecké dobrodružství je možné díky štědré podpoře našeho partnera a sponzora, společnosti Vapas a.s. S jejich velkorysým příspěvkem se stáváme součástí nejen sportovního, ale i podnikatelského společenství. Bez jejich podpory by Šanovská Desítka nebyla takovým úspěchem.

Připravte se na nezapomenutelné běžecké dobrodružství, kde vaše kroky ponesou energii a vytrvalost po celých váš závod v malebném okolí Šanova. Přijďte oslavit běžeckou vášeň a stanete se součástí nezapomenutelného sportovního zážitku
Šanovská Desítka vás zve do svých řad!